

Sophie Bille Brahe
Ørepynt, Cosmos Diamant
Et subtilt glimt av universets skjønnhet. Denne eksklusive ørepynten i 750 gult gull er smykket med diamanter på totalt 0,28 ct - en perfekt balanse mellom glans og eleganse.


Sophie Bille Brahe
Et subtilt glimt av universets skjønnhet. Denne eksklusive ørepynten i 750 gult gull er smykket med diamanter på totalt 0,28 ct - en perfekt balanse mellom glans og eleganse.
Beskrivelse
Et subtilt glimt av universets skjønnhet. Denne eksklusive ørepynten i 750 gult gull er smykket med diamanter på totalt 0,28 ct - en perfekt balanse mellom glans og eleganse. Inspirert av kosmosets harmoniske former, stråler smykket med en tidløs ro og styrke. Ørepynten kan kombineres med andre favoritter for å skape ditt eget uttrykk. NB: selges enkeltvis. Ønsker du å bestille et par må du legge til 2 stk i handlekurven. H vitt gull er tilgjengelig på forespørsel. Ser du etter andre smykker fra Sophie Bille Brahe? Ta kontakt med oss.
Sophie Bille Brahe er et dansk smykkehus, grunnlagt i København i 2011. Her finner du smykker med moderne tolkninger av klassiske diamantsmykker og perlesmykker, der rene linjer og gjennomtenkte detaljer står sentralt. David-Andersen fører et bredt utvalg av smykker fra Sophie Bille Brahe, som kombinerer tradisjonelle materialer med et moderne designuttrykk.
Se alt fra Sophie Bille BraheI nettbutikken tilbyr vi alltid 14 dagers angrerett og 30 dagers bytterett. Byttelapp medfølger på alle varer og blir plassert på esken til varen.
Les mer hos kundeservice