David-Andersen – forside
  • Kunnskap
Profil
  • Smykker
    • Nyheter
    • Ringer
    • Gifteringer
    • Forlovelsesringer
    • Diamantringer
    • Enstensringer
    • Rekkeringer
    • Allianseringer
    • Gullringer
    • Ringer med fargesten
    • Rosettringer
    • Perleringer
    • Sølvringer
    • Halskjeder
    • Diamantkjeder
    • Kjeder med enstensanheng
    • Gullkjeder
    • Kjeder med fargestener
    • Perlekjeder
    • Sølvkjeder
    • Kun anheng
    • Løse kjeder
    • Armbånd
    • Diamantarmbånd
    • Tennisarmbånd
    • Gullarmbånd
    • Armbånd med fargestener
    • Perlearmbånd
    • Armringer
    • Sølvarmbånd
    • Øredobber
    • Diamantøredobber
    • Enstensøredobber
    • Gulløredobber
    • Øredobber med fargesten
    • Perleøredobber
    • Øreringer
    • Sølvøredobber
    • Anheng til øredobber
    • Ear Cuffs
    • Se alle
    • Herre
    • Barn
    • Emaljesmykker
    • Bunadssølv
    • Brosjer
    • Tilbehør
    • Outlet
    • Utforsk kolleksjonen
  • Anledninger
    • Bryllup
    • Smykker til bruden
    • Tilbehør til brudgommen
    • Morgengave til henne
    • Morgengave til ham
    • Bryllupsgaver
    • Konfirmasjon
    • Konfirmasjonsgave til jente
    • Konfirmasjonsgave til gutt
    • Dåp
    • Dåpsgaver til jente
    • Dåpsgaver til gutt
    • Se alle
    • Til han
    • Til henne
    • Til barn
    • Til venninne
    • Til vertskapet
    • Se alle
  • Interiør
    • Sølvbestikk
    • Sølvskjeer
    • Sølvgafler
    • Sølvkniver
    • Serveringsbestikk
    • Vaser
    • Til barn
    • Barnebestikk
    • Barnekopper
    • Barneservise
    • Sparebøsser
    • Servering
    • Bar & Vin
    • Skåler
    • Karafler og kanner
    • Lysestaker
    • Spill & diverse
    • Se alle
  • Merker
    • David-Andersen
    • Ole Lynggaard Copenhagen
    • Georg Jensen
    • Pomellato
    • Spinelli Kilcollin
    • Tom Wood
    • Se alle
    • Unika
    • Stretch
    • Deco
    • Signatur
    • Flora
    • Se alle
  • Tjenester
    • Book rådgivning
    • Selg gull til oss
    • Design eget smykke
    • Smykk deg evig
    • Selg smykker til oss
    • Taksering
    • Gravering
    • Reparasjon
    • Gavekort
  • Kunnskap
    • Kunnskap
  • Om D-A
    • Om David-Andersen
    • Vår historie
    • Butikker
    • Aktuelt
    • Kundeservice
    • Kontakt oss
SmykkerØredobberGulløredobber▪Øredobber, Deco gull med fargesten
HjemSmykkerØredobberGulløredobber▪Øredobber, Deco gull med fargesten
Øredobber, Deco gull med fargesten
Bilde 1 / 1

David-Andersen

Øredobber, Deco gull med fargesten

Vakker, klassisk ørepynt i 585 gult gull med hver sin smaragdslipte røkkvarts eller lyseblå topas. Med sin symmetri og rektangulære estetikk, fanger den nye Deco kolleksjonen en tid med storslått design og overdådig luksus.

På lager
  • Book rådgivning
  • Ofte stilte spørsmål
  • Finn butikk

David-Andersen

  • Om oss
  • Vår historie
  • Lojalitetsprogram
  • Karriere
  • Instagram
  • Facebook

Kundeservice

  • Kontakt oss
  • Ofte stilte spørsmål
  • Frakt og levering
  • Bytte og retur
  • Reparasjon og service
  • Betingelser og vilkår
  • Personvernserklæring
  • Åpenhetsloven
David-Andersen – forside
David-Andersen – forside
Profil

Beskrivelse

Vakker, klassisk ørepynt i 585 gult gull med hver sin smaragdslipte røkkvarts eller lyseblå topas. Med sin symmetri og rektangulære estetikk, fanger den nye Deco kolleksjonen en tid med storslått design og overdådig luksus. Denne kolleksjonen hyller denne æraen med strømlinjeformede riller i gull som gir smykkene et tidløst og elegant preg. Deco-kolleksjonen er en reise og en tidløs påminnelse om den klassiske elegansen fra 1920-tallets art deco-epoke.

Spesifikasjoner
Merke
David-Andersen
Materiale
Gult gull
Materiale og utførelse
585 gult gull
Mål
Sten: 6 x 4 mm. Vekt per ørepynt: 0,79 gram
Hovedsten
Topas
Antall stener
2 (1 per ørepynt)
Dekorasjon
Topas
Kolleksjon
D-A Deco
Varenummer
DA242003
Om David-Andersen

I over 140 år har David-Andersen designet utallig flotte smykker. Vi er stolte av at vi den dag i dag har vårt eget gullsmedverksted på Egertorget i Oslo. Våre gullsmeder håndlager de vakreste smykker med diamanter og andre edelstener. I tillegg til en rekke kjente merkevarer har vi også flere egenproduserte smykkekolleksjoner.

Se alt fra David-Andersen
Bytte og retur

I nettbutikken tilbyr vi alltid 14 dagers angrerett og 30 dagers bytterett. Byttelapp medfølger på alle varer og blir plassert på esken til varen.

Les mer hos kundeservice

2

Antall topaser

1 per ørepynt

Slip

Smaragdslip

David-Andersen – forside

Populære søk

  • forlovelsesring
  • diamanter
  • øredobber
  • ringer

Anbefalinger

Lignende produkter

Selected by David-AndersenØrepynt, Topas
7 200 NOK
David-AndersenØredobber, D-A 2015 Cushionslipt diamant
99 000 NOK
+
David-AndersenØredobber, Sydhavsperler og Natural Fancy Brown diamanter
129 900 NOK
David-AndersenØredobber, Morganitt, Natural Fancy Brown diamanter og diamanter 0,50 ct
169 000 NOK
David-AndersenØredobber, Onyx og diamanter 0,80 ct hvitt gull
69 900 NOK
David-AndersenØredobber, Natural Fancy Orange Brown diamanter og diamanter 1,50 ct
310 000 NOK
David-AndersenØredobber, Rosett Smaragd
37 900 NOK
Selected by David-AndersenØrepynt, London Blue Topas og diamanter 0,12 ct
12 900 NOK

Passer godt sammen med

David-AndersenArmbånd, Rosa Sløyfe 2026 - Ametyst
1 990 NOK
Selected by David-AndersenAnheng, Bokstav gult gull
1 399 NOK
+24 varianter
Selected by David-AndersenKjede, Veneziansk 1,0 mm forgylt
239 NOK
David-AndersenKjede, Stjernetegn forgylt sølv
1 490 NOK
+12 varianter
David-AndersenKjede, Hjerte mini
1 290 NOK
+
David-AndersenKjede, Stjernetegn sjøgrønn
2 490 NOK
+12 varianter
David-AndersenKjede, Panser 1,7 mm forgylt sølv
495 NOK
Selected by David-AndersenAnheng, Min Første Diamant 0,05 ct
2 995 NOK
+
Selected by David-AndersenØrepynt, Topas
7 200 NOK
David-AndersenØredobber, D-A 2015 Cushionslipt diamant
99 000 NOK
+
David-AndersenØredobber, Sydhavsperler og Natural Fancy Brown diamanter
129 900 NOK
David-AndersenØredobber, Morganitt, Natural Fancy Brown diamanter og diamanter 0,50 ct
169 000 NOK
David-AndersenØredobber, Onyx og diamanter 0,80 ct hvitt gull
69 900 NOK
David-AndersenØredobber, Natural Fancy Orange Brown diamanter og diamanter 1,50 ct
310 000 NOK
David-AndersenØredobber, Rosett Smaragd
37 900 NOK
Selected by David-AndersenØrepynt, London Blue Topas og diamanter 0,12 ct
12 900 NOK
David-AndersenArmbånd, Rosa Sløyfe 2026 - Ametyst
1 990 NOK
Selected by David-AndersenAnheng, Bokstav gult gull
1 399 NOK
+24 varianter
Selected by David-AndersenKjede, Veneziansk 1,0 mm forgylt
239 NOK
David-AndersenKjede, Stjernetegn forgylt sølv
1 490 NOK
+12 varianter
David-AndersenKjede, Hjerte mini
1 290 NOK
+
David-AndersenKjede, Stjernetegn sjøgrønn
2 490 NOK
+12 varianter
David-AndersenKjede, Panser 1,7 mm forgylt sølv
495 NOK
Selected by David-AndersenAnheng, Min Første Diamant 0,05 ct
2 995 NOK
+