


Efva Attling
Øredobber, Crémant
Ørepynt i 925 sølv som symboliserer musserende bobbler. Evas tanke: "Bubblande som Cremant i ditt glas.



Efva Attling
Ørepynt i 925 sølv som symboliserer musserende bobbler. Evas tanke: "Bubblande som Cremant i ditt glas.
Beskrivelse
Ørepynt i 925 sølv som symboliserer musserende bobbler. Evas tanke: "Bubblande som Cremant i ditt glas. Coola nitar en och en eller i ett kluster. Smycket som får dig kânna dig sååå coool". - Efva Attling
Efva Attling har siden 1990-tallet skapt smykker med et tydelig formspråk og budskap. Den svenske designeren er kjent for kolleksjoner der ord, symboler og tanker blir en del av designet. Hos David-Andersen finner du smykker i sølv, gull og diamanter som kombinerer skandinavisk design med personlige historier.
Se alt fra Efva AttlingI nettbutikken tilbyr vi alltid 14 dagers angrerett og 30 dagers bytterett. Byttelapp medfølger på alle varer og blir plassert på esken til varen.
Les mer hos kundeservice