
David-Andersen
Mansjettknapper, Rektangulær polert gult gull
Flotte mansjettknapper i 750 gult gull fra David-Andersen med polert overflate. Den polerte overflaten og de myke kantene gjør mansjettene delikate på mannens skjorte.

David-Andersen
Flotte mansjettknapper i 750 gult gull fra David-Andersen med polert overflate. Den polerte overflaten og de myke kantene gjør mansjettene delikate på mannens skjorte.
Beskrivelse
Flotte mansjettknapper i 750 gult gull fra David-Andersen med polert overflate. Den polerte overflaten og de myke kantene gjør mansjettene delikate på mannens skjorte. Utseende er klassisk og dekorativ samtidig som de forblir maskuline. Mansjettknapper er en omtenksom og nyttig gave.
I over 140 år har David-Andersen designet utallig flotte smykker. Vi er stolte av at vi den dag i dag har vårt eget gullsmedverksted på Egertorget i Oslo. Våre gullsmeder håndlager de vakreste smykker med diamanter og andre edelstener. I tillegg til en rekke kjente merkevarer har vi også flere egenproduserte smykkekolleksjoner.
Se alt fra David-AndersenI nettbutikken tilbyr vi alltid 14 dagers angrerett og 30 dagers bytterett. Byttelapp medfølger på alle varer og blir plassert på esken til varen.
Les mer hos kundeservice