
Georg Jensen
Kjede, Daisy enkel blå
Daisy halskjede i en fantastisk blå farge. Anhengets blå emalje er malt for hånd, og er nydelig i kombinasjonen med den blanke sølvet.

Georg Jensen
Daisy halskjede i en fantastisk blå farge. Anhengets blå emalje er malt for hånd, og er nydelig i kombinasjonen med den blanke sølvet.
Beskrivelse
Daisy halskjede i en fantastisk blå farge. Anhengets blå emalje er malt for hånd, og er nydelig i kombinasjonen med den blanke sølvet. Et klassisk og lekent kjede. Lengde kan justeres fra 42 cm til 45 cm.Daisy-kolleksjonen henter inspirasjon fra den ikoniske brosjen som ble overrakt til Dronning Margrethe II i 1940.
Georg Jensen har siden 1904 vært en viktig del av dansk designhistorie. Det ikoniske merket er kjent for smykker, sølv og designobjekter med myke former og et tydelig skandinavisk uttrykk. Hos David-Andersen finner du et bredt utvalg av Georg Jensens mest kjente kolleksjoner.
Se alt fra Georg JensenI nettbutikken tilbyr vi alltid 14 dagers angrerett og 30 dagers bytterett. Byttelapp medfølger på alle varer og blir plassert på esken til varen.
Les mer hos kundeservice