

Efva Attling
Armbånd, Love Bead - Rosenkvarts
“Seeds of Love – Choose your gemstone or match with several bracelets together.” – Efva Attling.


Efva Attling
“Seeds of Love – Choose your gemstone or match with several bracelets together.” – Efva Attling.
Beskrivelse
“Seeds of Love – Choose your gemstone or match with several bracelets together.” – Efva Attling. Love Bead -armbåndet fra Efva Attling er laget i resirkulert 925 sølv, med en dus rosa rosenkvarts – kjent som kjærlighetsstenen med varme og emosjonell styrke. Stenen måler 6 x 4 mm og sitter i en dekorativ sarifatning på 7,5 x 5,5 mm. Armbåndet har justerbar lengde (16, 17,5 eller 19 cm), som gjør det lett å tilpasses. Det kler like godt å bæres alene eller i kombinasjon med andre armbånd. Et feminint sølvarmbånd med rosenkvarts, designet for å bæres nært.
Efva Attling har siden 1990-tallet skapt smykker med et tydelig formspråk og budskap. Den svenske designeren er kjent for kolleksjoner der ord, symboler og tanker blir en del av designet. Hos David-Andersen finner du smykker i sølv, gull og diamanter som kombinerer skandinavisk design med personlige historier.
Se alt fra Efva AttlingI nettbutikken tilbyr vi alltid 14 dagers angrerett og 30 dagers bytterett. Byttelapp medfølger på alle varer og blir plassert på esken til varen.
Les mer hos kundeservice1
Antall kvartser
Slip
Cabochonslip